Wróć do Wirtualne Biuro Obsługi Interesanta

Wirtualny Asystent (Czatbot)

Analiza trendów i możliwości jakie daje nam sztuczna inteligencja wskazuje, że przyszłością w zakresie obsługi klienta są zasilani w wiedzę asystenci, pomocnicy (boty). Boty powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie klient może obsłużyć się samodzielnie.

Innowacje w obsłudze klienta

Wirtualny Asystent może pracować 24 godziny na dobę, bez urlopów i zwolnień lekarskich, nie musi się przestawiać na pracę zdalną, nie musi się spotykać z nami osobiście (nie zarazi nas ani my nie zarazimy jego) i może uczyć się nieustannie, jeśli tylko damy mu odpowiednie dane. Boty powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie informacja, którą chce uzyskać człowiek jest już zdefiniowana, a pytanie zadawane jest po raz kolejny. Wiemy, że technologia botów jest gotowa, aby wspomóc i odciążyć pracowników biur obsługi. Boty mogą odpowiadać na wszystkie najczęściej zadawane pytania i wątpliwości człowieka. To jest najlepszy przykład, na to, że nowa technologia może wspierać obywateli w dostępie do informacji, szczególnie tych, którzy nie są zbyt biegli w wyszukiwaniu rzetelnych informacji w Internecie.

Możesz wysyłać faksy jak wiadomości e-mail
Intuicyjne oprogramowanie dostępne od zaraz

Szybka pomoc na powtarzające się pytania

Bazując na raportach i analizach zbieranych przez nasz system w instytucjach publicznych oraz rozmawiając z osobami, które zajmują się obsługa klienta wiemy, że około 80% wszystkich zagadnień obsługiwanych przez biura obsługi to pytania standardowe i powtarzające się. Około 30% z nich to zapytania o statusy spraw prowadzonych przez daną instytucję.  Chcąc pomóc naszym klientom od paru lat pracujemy nad technologią, która realnie ułatwi człowiekowi pracę, a botowi pozwoli robić to do czego został stworzony. Co nam to da? Klient kontaktujący się z nietypową sprawą, wymagającą indywidualnego podejścia, zostanie obsłużony przez człowieka specjalistę, a klient z listą pytań, które mają swoje odpowiedzi w bazie FAQ zostanie obsłużony przez bota / wirtualnego asystenta, który o dowolniej porze dnia czy nocy chętnie i miło odpowie na każde zadane pytanie.

Sprawdź demo

Poznaj nasze produkty bliżej

Umów prezentację