Intelix Sp. z o.o. jest wysoko wykwalifikowaną polską firmą, skoncentrowaną na Unified Communication. Oferujemy unikalny pakiet aplikacji – Application Pack. Naszą misją jest dostarczanie wartości dodanej w postaci innowacyjnych aplikacji dla zunifikowanej komunikacji. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedyną polską firmą, która jest certyfikowanym technologicznym partnerem Cisco, oferującą klientom sprawdzone rozwiązania ze znakiem Cisco Compatible.

Czytaj więcej

Intelix - użyteczne innowacje

Tworzone przez nas aplikacje są dedykowane użytkownikom Cisco UC, natomiast część aplikacji jest cross-platformowa. Oznacza to, że mamy rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzą się u klientów z systemami telekomunikacyjnymi Avaya, Siemens-UNIFY, Innovaphone, Microsoft i innymi. Nasze systemy sprawdzą się również w środowiskach mieszanych. Application Pack, to paczka niezbędnych aplikacji, które wzbogacają Unified Communications i Collaboration.

Paczką została stworzoną zarówno dla klientów korporacyjnych jak i małego/średniego biznesu.

Application Pack zapewnia aplikacje niezbędne w organizacji w ramach wspólnego interfejsu i dostęp do aplikacji z poziomu aplikacji webowej, jabbera, telefonów IP Cisco oraz urządzeń mobilnych.

Zapoznaj się z case study, które pokaże Ci, jakie są zalety korzytania z profesjonalnych rozwiązań wzbogacających możliwości UC.

Dowiedź się więcej

Jaki model działania?

Jeśli chcesz możesz wykorzytać swoje serwery do zainstalowania Application Pack. Nasze aplikacje on-premise doskonale wpasują się w Twoje środowisko IT.

Jeśli jesteś dostawcą usług Cloud, lub poprostu cenisz sobie elastyczność rozwiązań cloudowych, mamy dla Ciebie rozwiązania.

Jeśli nie wiesz jaki model jest dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami!

Kim jesteśmy?

Pierwszą na Polskim rynku firmą, która stworzyła dedykowany pakiet aplikacji biurowych dla telefonii Cisco CUCM – jedna platforma, jeden interfejs, jedna baza danych, jedna wirtualna maszyna.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi...

...i dlaczego warto zainteresować się naszym pakietem aplikacji ? Bo stworzyliśmy coś, czego brakuje w ofercie producentom nowoczesnych systemów UC, a dla klientów są to często potrzebne narzędzia pracy w organizacji.

Co znajduje się w pakiecie aplikacji ?

Biling / taryfikacji połączeń
Konsola telefoniczna
Centralna książka telefoniczna
System do tworzenia i generowania komunikatów w ramach infrastruktury CUCM
Interfejs do systemu nagrywania Cisco Media Sense